Logo: BIP

News box

Najlepsi sportowcy Gminy Bełchatów:

Poznaliśmy wyniki XXIII Plebiscytu Sportowego Gminy Bełchatów za rok 2020. Decyzją konkursowej kapituły nagrody wręczono w dwóch kategoriach, przyznano również wyróżnienia specjalne.
 
Ostateczna kolejność była następująca:
Sport szkolny
1. miejsce: Damian Tokarski (ZS-P w Kurnosie Drugim, lekkoatletyka)
2. miejsce: Zuzanna Paluszczak (ZS-P w Kurnosie Drugim, lekkoatletyka)
3. miejsce: Julia Zielińska (ZS-P w Kurnosie Drugim, lekkoatletyka)
4. miejsce: Alicja Sinkiewicz (ZS-P w Domiechowicach, lekkoatletyka)
5. miejsce: Oliver Daniel (ZS-P w Domiechowicach, lekkoatletyka)
6. miejsce: Maja Szustakiewicz (ZS-P w Kurnosie Drugim, lekkoatletyka)
7. miejsce: Szymon Stolecki (ZS-P w Kurnosie Drugim, lekkoatletyka)
8. miejsce ex aequo: Lena Danielczyk (ZS-P w Kurnosie Drugim, lekkoatletyka) i Jakub Kuligowski (ZS-P w Domiechowicach, lekkoatletyka)
9. miejsce ex aequo: Kacper Kot (ZS-P w Dobrzelowie, lekkoatletyka) i Jakub Wąsik (ZS-P w Dobrzelowie, lekkoatletyka)
10. miejsce ex aequo: Fabian Gembicki (ZS-P w Łękawie, lekkoatletyka i piłka nożna) i Fabian Szczepanik (ZS-P w Łękawie, lekkoatletyka i piłka nożna).
 
Sport wyczynowy:
1. miejsce: Marcin Jakóbczak (mieszkaniec Niedyszyny, reprezentuje LKS Omega Kleszczów, podnoszenie ciężarów
2. miejsce: Karol Stróż (mieszkaniec Kurnosa Drugiego, reprezentuje LKS Kurnos Drugi, podnoszenie ciężarów)
3. miejsce: Mateusz Markowiak (mieszkaniec Ław, reprezentuje UKS Champion Bełchatów, lekkoatletyka)
4. miejsce Anna Grzyb (mieszkanka Zdzieszulic Górnych, reprezentuje UKS 1 Bełchatów, szachy)
5. miejsce Dawid Danielczyk (mieszkaniec Ludwikowa, reprezentuje BKL Bełchatów, lekkoatletyka
6. miejsce Imer Sejdija (mieszkaniec Kurnosa Drugiego, reprezentuje LKS Omega Kleszczów, podnoszenie ciężarów)
7. miejsce Adem Sejdija (mieszkaniec Kurnosa Drugiego, reprezentuje LKS Omega Kleszczów, podnoszenie ciężarów).
 
Wyróżnienia równorzędne otrzymali:
Tomasz Stróż
Piotr Stolecki
Drużyna kobiet w piłce siatkowej – za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego LZS w składzie: Klaudia Sudak, Patrycja Sokołowska, Sylwia Kaźmierczak, Natalia Kowalczyk, Natalia Perkowska, Julia zatoń, Marta Lis.
Drużyna mężczyzn w piłce siatkowej za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego LZS w składzie: Tomasz Stępiński, Krzysztof Stępiński, Edgar Kępa, Lars Gontarz, Przemysław Raszewski, Kamil Ociepka, Maciej Hajdukiewicz – Zybert, Damian Jachacz, Dominik Morzyński, Andrzej Morzyński.
 
Uczestnicy gali wzięli również udział w warsztatach „Znaczenie sportu w kształtowaniu psychiki i postaw zdrowotnych człowieka", prowadzonych przez dr Łukasza Prysińskiego z Kliniki Wolmed.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Urząd Gminy Bełchatów
 
ul. Kościuszki 13
97-400 Bełchatów
 
Tel.: 44 632 52 11
Fax:  44 632 68 54   
Kontakt e-mail
WWW: www.ugbelchatow.pl
BIP: www.bip.ugbelchatow.pl
e-Urząd: www.eurzad.ugbelchatow.pl
GMINA BEŁCHATÓW
NIP: 7692054368
URZĄD GMINY BEŁCHATÓW
NIP: 7691700576
REGON: 001232824
Nr GUS:1001022