News box

POWIERZENIA DLA NOWYCH DYREKTORÓW SZKÓŁ:

Wójt Gminy Bełchatów, Konrad Koc, wręczył dziś powierzenia dyrektorom Zespołów Szkolno - Przedszkolnych, które od września 2020 roku będą funkcjonować na terenie Gminy Bełchatów.
 
Dwie placówki będą miały nowych dowodzących: stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Janowie powierzono Anecie Borowskiej (do tej pory była nauczycielem SP w Janowie), a Aleksandra Pakuła została powołana na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dobrzelowie (obecnie jest ona dyrektorem przedszkola w Domiechowicach, wcześniej była związana ze szkołą w Dobrzelowie).
W przypadku pozostałych zespołów stanowiska dyrektorów powierzono osobom, które do tej pory dowodziły tam szkołami: dyrektorem Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Domiechowicach pozostaje Aleksandra Fornalik, dyrektorem Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kurnosie Drugim - Grzegorz Gryczka, a dyrektorem Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Łękawie - Tomasz Starzyński. Na mocy tzw. ustawy covidowej każdemu z dyrektorów funkcję powierzono na rok, tj. od 1 września 2020 roku do 31 sierpnia 2021 roku. Natomiast wiosną mają zostać rozpisane konkursy na te stanowiska.
Wójt Gminy Bełchatów, Konrad Koc nie ukrywał, że najbliższy rok będzie dla każdego z dyrektorów "czasem próby".
- Przed każdym z Państwa postawimy określone zadania i będziemy oczekiwać wywiązania się z nich. Jestem przekonany, że Wasze poczynania będą z korzyścią dla szkół, którym przyjdzie Wam dowodzić - podkreślał Konrad Koc.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Urząd Gminy Bełchatów
 
ul. Kościuszki 13
97-400 Bełchatów
 
Tel.: 44 632 52 11
Fax:  44 632 68 54   
Kontakt e-mail
WWW: www.ugbelchatow.pl
BIP: www.bip.ugbelchatow.pl
e-Urząd: www.eurzad.ugbelchatow.pl
GMINA BEŁCHATÓW
NIP: 7692054368
URZĄD GMINY BEŁCHATÓW
NIP: 7691700576
REGON: 001232824
Nr GUS:1001022